درباره ما

با بکهو ماشین بیشتر آشنا شوید

کشور پهناور ایران با در اختیار داشتن منابع طبیعی ارزشمند، یکی از قطب های جهان در زمینه استحصال و فرآوری مواد معدنی، کانی های فلزی و سنگ های ساختمانی بوده و سالهاست که محصولات معدنی ایران به اقصی نقاط دنیا صادر میشود.

بکهو ماشین فعالیت خود را در دو صنعت مهم و تاثیر گذار کشور یعنی کشاورزی و راهسازی با فروش،خدمات پس از فروش و تامین قطعات و لوازم یدکی و مصرفی شروع کرده است.

فعالیت بکهو ماشین ابتدا از حدود 40 سال پیش در زمینه تامین قطعات ماشین آلات کشاورزی از قبیل بیل های قابل نصب بر روی تراکتورها (فرانت لودر) و بیل های قابل نصب در قسمت عقب ماشین آلات کشاورزی (بکهو) آغاز و از حدود 10 سال پیش  فعالیت خود را بصورت تخصصی در بخش ماشن آلات راهسازی توسعه داده است.

در بخش فروش، خدمات پس از فروش و تامین قطعات و لوازم ماشین آلات راهسازی می توان به انواع بکهو لودر یا بیل بکهو، مینی لودرها، بیل میکانیکی، لودرهای معدنی و ساختمانی، انواع جرثقیل  اشاره نمود.

بیل بکهو،بکهو لودرها یا Backhoe Loader (در اصطلاح عامیانه بیل بکو) درواقع لودرهای کوچکی هستند که درپشت خود یک بیل مکانیکی دارند و معمولا برای کارهای سبک راهسازی و عمرانی استفاده می شوند.

به طور کلی کلیه مشخصات عمومی آنها مانند انواع لودرها و بیل های مکانیکی است اما به دلیل دوکاره بودن بکهو لودرها یا بیل های بکهو،استفاده از از این مدل ماشین راهسازی دربسیاری ازپروژه های کوچک و متوسط رواج فراونی پیدا کرده است به خصوص اگر پروژه مربوط به کندن خندق باشد.

همانطورکه گفته شد درقسمت عقب این ماشین یک بیل مکانیکی وجود دارد که قدرت این بیل مکانیکی نیز براساس زاویه آن با زمین و شعاع عملکرد بازوها فرق می کند و شرکتهای سازنده بیل بکهو یا بکهو لودر براساس نوع ماشین آلات نمودارهایی مبنی برقدرت بیل درحالات مختلف ارائه می دهند.

از جمله برند های معروف بیل بکهو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- بیل بکهو تبریز

- بیل بکهو سنوپارس

- بیل بکهو هیدرومک


لازم به ذکر است که مجموعه بکهو ماشین،امروز تنها تامین کننده تخصصی بکهو لودر در ایران عزیزمان می باشد.

ما در بکهو ماشین همواره می کوشیم با شناخت نیازها و کمبود های موجود در فروش ، خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی ماشین آلات کشاورزی و راهسازی و بالاخص در بخش بکهو لودر، به پیشرفت هرچه بیشتر این صنایع در کشور کمک کنیم. انشاا...

 

02136612330    02136613544    09128302421

بکهو ماشین،تامین و فروش قطعات و لوازم یدکی انواع بیل بکهو

اگه سئوالی دارید، با همکاران ما در تماس باشید