لوازم یدکی بیل بکهو تبریز

شیر کنترل بیل بکهو تبریز

شیرکنترل از جمله مهمترین قطعات یدکی در بکهو لودرهاست به طوری که بدون شیرکنترل،عملا بیل بکهو قادر به انجام وظایف خود نخواهد بود.وظیفه اصلی شیرکنترل بیل بکهو، تقسیم روغن به جک‌ها بیل عقب بیل بکهو می باشد.
شیر کنترل روکت اسپانیا بیل بکهو سنوپارس و بیل بکهو تبریز یکی از با کیفیت ترین برند های شیرکنترل برای انواع بکهو لودرها و بیل بکهو است.
شرکت بکهوماشین نسبت به تامین و فروش شیر کنترل کامل هفت بلوکه و تمامی بلوک های شیرکنترل عقب بیل بکهو بصورت جداگانه اقدام نموده است.
فشار شکن شیرکنترل که وظیفه آن تنظیم فشار روغن شیرکنترل  می‌باشد نیز از جمله قطعات یدکی موجود در انبار و قابل فروش در بکهو ماشین می باشد.از دیگر اقلام و قطعات یدکی موجود در بکهو ماشین، شیرکنترل آنتی شوک می‌باشد که وظیفه آن جلوگیری از تنش عبور روغن در شیرکنترل است.
نوعی دیگر از انواع شیر های کنترل بیل بکهو، شیر کنترل هما  (HEMA) ساخت کشور ترکیه می باشد که به شیر کنترل هما ترک معروف است.شیر کنترل هما ترک برخلاف شیر کنترل روکت (ROQUET) که بصورت بلوک های  بصورت جداگانه است،بصورت یک تکه است که مجاری آن بصورت یک شبکه است و در انواع مختلف شیرکنترل برقی و شیر کنترل دستی تولید و قابل ارائه می باشد.
شیر کنترل روکت (ROQUET) و شیر کنترل هما (HEMA) برای بیل بکهو های سنوپارس و بیل بکهو تبریزtdl86,tdl100، بیل بکهو هیدرومک، بیل بکهو چکوروا،بیل بکهو نیوهلند،بیل بکهو mstسانکو ترکیه، بیل بکهو آران ماشین قابل استفاده می باشد.
شیرکنترل علاوه بر استفاده در بیل عقب،در بیل جلوی بیل بکهو نیز بکار برده میشود که وظیفه کنترل بیل جلو بیل بکهو را بر عهده دارد.شیرکنترل بیل جلوی بکهو لودر با برند روکت ساخت کشور اسپانیا بصورت جداگانه و بلوکی در شرکت بکهوماشین بصورت مستقیم از کشور اسپانیا وارد و جهت فروش به مالکان انواع دستگاه های بیل بکهو در اختیار آنان قرار می گیرد.

02136612330    02136613544    09128302421

بکهو ماشین،تامین و فروش قطعات و لوازم یدکی انواع بیل بکهو

اگه سئوالی دارید، با همکاران ما در تماس باشید