لوازم یدکی بیل بکهو سنو پارس

دیسک و صفحه بیل بکهو سنو پارس

دیسک و صفحه بیل بکهو سنوپارس از جمله مهمترین قطعات یدکی مصرفی در دستگاه بیل بکهو است که در انتخاب آن باید دقت ویژه ای کرد.ارائه و فروش دیسک و صفحه با کیفیت بکهو لودر بالاخص بیل بکهو سنوپارس به عنوان یکی از مهم ترین قطعات یدکی انواع بیل بکهو در بکهو ماشین انجام می پذیرد.


شرکت بکهوماشین با ارایه باکیفیت ترین دیسک کلاچ ولئو فرانسه در ایران خدمات ویژه ای برای مالکان دستگاه های بیل بکهو سنوپارس ارائه می دهد.دیسک کلاچ ولئو فرانسه،شامل صفحه کلاچ ولئو فرانسه و انگشتی های بلند می شود که این قطعات بسیار مورد استفاده قرار گرفته و به کرّات مورد تعویض قرار می گیرد.


بکهو ماشین به عنوان تخصصی ترین مرکز تامین قطعات یدکی بیل بکهو در ایران در جهت کاهش هزینه های مشتریان و مالکان بیل بکهو،کلیه قطعات دیسک کلاچ بیل بکهو ولئو از جمله بلبرینگ،کلاچ ولئو و انگشتی کلاچ سنوپارس در دو مدل کوتاه و بلند را تامین و در اختیار خریداران گرامی قرار می دهد.


صفحه کلاچ جداگانه ولئو فرانسه در سبد کالای اصلی شرکت بکهوماشین قرار دارد که یکی از اقلام وارداتی بکهو ماشین بوده که امکان ثبت سفارش بصورت حضوری، تلفنی و اینترنتی برای مشتریان گرامی فراهم می باشد.

02136612330    02136613544    09128302421

بکهو ماشین،تامین و فروش قطعات و لوازم یدکی انواع بیل بکهو

اگه سئوالی دارید، با همکاران ما در تماس باشید