بیل جلو تراکتور

بیل جلو تراکتور

بیل جلو تراکتور یکی از تجهیزات قابل نصب بر روی تراکتور است که کاربرد های فراوانی دارد.از جمله برای بارگیری گندم در سیلوهای گندم و محصولات کشاورزی در مزارع،تسطیح زمین های کشاورزی،جمع آوری زباله ها در دهیاری ها و روستاها، جابجایی کود و تمیز نمودن محیط دامداری از فضولات حیوانی، جابجایی نخاله های ساختمانی و بارگیری به کامیون در کارگاههای ساختمانی از جمله کاربری های مفید بیل جلوتراکتور است.
همچنین با تغییر کاربری آن میشود به عنوان برف روب بر روی تراکتور نصب و در زمستان به عنوان برف روب کمک فراوان به دهیاری ها، روستاها و شهرداری ها نمود.
بیل جلو تراکتور شامل قطعات و ادوات زیر می‌باشد:
باکت جلو تراکتور که دارای انواع مختلفی است. عرض باکت جلو تراکتور از ۱۷۰ سانتی متر  تا دو متر می تواند متغیر باشد و این اندازه بستگی به تراکتور و قدرت اسب بخار تراکتور دارد. هرچه موتور تراکتور قوی تر باشد،از بیل جلو تراکتور با عرض بیشتر می توان استفاده کرد.
بیل جلو تراکتور شامل جک‌های جلو می باشد که از سه جک تا چهار  جک متغیر می باشد. جک‌های بیل جلو تراکتور نیز به دو دسته دوزمانه یا دو فشاره و جک‌های یک طرفه تقسیم می شود.لذا تنوعی برای انتخاب کشاورزان،پیمانکاران و مهندسین ساختمانی و راهسازی ایجاد می شود که نسبت به نیاز خود بیل جلو تراکتور چهار جک و سه جک را مورد استفاده قرار دهند .
شرکت بکهو ماشین با توجه به سابقه طولانی خود در تولید و تامین قطعات یدکی بکهو لودر و همچنین اتکا به تخصص مهندسین و کارشناسان فنی خود اقدام به  طراحی و تولید بیل جلو تراکتور جدیدی به نام بیل جلو تراکتور تعادلی نموده است.
بیل جلو تراکتور تعادلی مزیت بسیار ویژه ای نسبت به بیل های معمولی دارد.در بیل جلو تعادلی، بازویی در پشت باکت تعبیه شده است که باعث می شود زمانی که بیل جلو بارگیری می کند، اجازه ریزش بار به عقب و به سر راننده نداده  و این مزیت عمده موجب استقبال مشتریان برای خرید این محصول گردیده است.
در قسمت دیگری از بیل جلو تراکتور سازه ای با آلیاژ بسیار محکم وجود دارد که البته در عین حال، وزن بسیار پایینی نسبت به سختی آلیاژ دارد که این سازه نیز از تولیدات شرکت بکهو ماشین می باشد.کم وزن بودن این سازه موجب قدرت بیشتر تراکتور می شود و عملا توانایی بیل جلو به مراتب افزایش م یابد.
از دیگر متعلقات بیل جلو تراکتور،شیرهای کنترل است که وظیفه تقسیم روغن و بالا پایین کردن باکت را برعهده دارند.

02136612330    02136613544    09128302421

بکهو ماشین،تامین و فروش قطعات و لوازم یدکی انواع بیل بکهو

اگه سئوالی دارید، با همکاران ما در تماس باشید